Susnet Facebook Like Box

Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

W poniedziałek 2 września o godzinie 8.15 uroczystą Mszą Świętą rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2019/2020. Po Mszy Świętej wychowankowie wraz z rodzicami udali się do wyremontowanego Ośrodka, gdzie zostali przywitani przez ks dyrektora Artura Jańca, dyrektor Ośrodka Janinę Surmacz oraz wychowawców. Wszystkim wychowankom życzymy owocnej pracy w nowym roku szkolnym.

Tornister Pełen Uśmiechu 2019

Dnia 25.08.2019 wraz z wychowankami i rodzicami wzięliśmy udział w finale ogólnopolskiej akcji Tornister Pełen Uśmiechów, która odbyła się w Giedlarowej. W czasie imprezy dzieci wspólnie z rodzinami mogli radośnie spędzić czas, miedzy innymi uczestnicząc w zabawach przygotowanych przez nasz Ośrodek.

Relacja z Tornistra Pełnego Uśmiechu TVP3

Relacja przygotowana przez Radio FARA

 Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

19 czerwca uroczystą mszą święta i spotkaniem z Rodzicami zakończyliśmy rok szkolny 2018/2019. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas, za chwilę radości i uśmiech, za dobre słowo i za Wasza obecność.

Spokojnego wypoczynku! Do zobaczenia po wakacjach!

Czytaj więcej: Zakonczenie roku 2019

Wizyty czerwcowe.

Czerwiec obfituje w ważne wydarzenia. Rozpoczyna się Dniem Dziecka,  który w tym roku uroczyście obchodziliśmy, goszcząc zaprzyjaźnione z nami dzieci i młodzież.

Z prezentami odwiedzili nas uczniowie ze Szkolnego Kola Caritas działającego przy Zespole Szkół w Wysokiej z opiekunem panią Małgorzatą Bieniasz i księdzem Marcinem Ziobro, uczniowie ze Szkolnego Koła Caritas w Albigowej z panią Agnieszką Dec , uczniowie ze Szkolnego Koła Caritas z II Liceum Ogólnokształcącego w Łańcucie z opiekunem panią Agnieszką Szpunar oraz przedstawiciele grupy Strzelec działającej przy Szkole Podstawowej w nr 2 w Łańcucie z opiekunami panią Barbarą Tendaj   i panem Marcinem Szylarem.

Dziękujemy wszystkim za piękne prezenty, dobre słowo, a przede wszystkim za obecność i wspólnie spędzony czas.

Czytaj więcej: Wizyty Czerwcowe

Pielgrzymka na Jasną Górę

10 czerwca Wychowankowie z najbliższymi członkami rodzin oraz pracownicy naszego Ośrodka uczestniczyli w pielgrzymce na Jasną Górę. Trud pielgrzymowania podjął z nami katecheta – ksiądz Marcin. Na miejscu uczestniczyliśmy w odprawionej przez niego Mszy Świętej przed samym obrazem Matki Bożej Częstochowskiej. Otoczyliśmy modlitwą zarówno Wychowanków, ich rodziny, jak i pracowników naszego Ośrodka. Z uśmiechem na ustach i pokojem w sercach powróciliśmy do naszych domów, by tam zanieść przesłanie z Jasnej Góry.

 

Czytaj więcej: Pelgrzymka na Jasna Górę

Podkategorie

Joomla templates by a4joomla