Susnet Facebook Like Box

 

Wycieczka do Julina

16.10.2018 roku, w wtorkowy słoneczny dzień, wybraliśmy się z naszymi wychowankami na wycieczkę do pięknego miejsca, szczególnie jesienią - parku w Julinie. Spacerując po parku ,podziwialiśmy piękne alejki z kolorowymi liśćmi, zbieraliśmy grzyby, rozkoszując się polską złotą jesienią.                                                                                                 

XVI Wernisaż Widziano Anioły 2018


Dnia 26.09.2018 r.  z  naszymi  wychowankami  pojechaliśmy do Gminnego Ośrodka Kultury w Żołyni, w którym odbyło się uroczyste otwarcie XVI Wernisażu "Widziano Anioły". Uroczystości tej towarzyszył wspaniały występ w wykonaniu uczestników  Warsztatów Terapii Zajęciowej w Białobrzegach pt. „Rolnik Szuka Żony”. Po ich zakończeniu udaliśmy się na zwiedzanie okolicznościowych wystaw plastycznych niepełnosprawnych i sprawnych mieszkańców powiatu łańcuckiego oraz na wspólny poczęstunek.

2 października 2018 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Żołyni miało miejsce zakończenie XVI Wernisażu „Widziano Anioły”. Mieliśmy okazję obejrzeć program artystyczny przygotowany przez młodzież z Warsztatów Terapii Zajęciowej z Leżajska. Następnie organizatorzy wręczyli podziękowania, nagrody, wyróżnienia oraz dyplomy dla wszystkich uczestników imprezy. Dla wszystkich gości przygotowano poczęstunek.

Do zobaczenia za rok!

 

Święto Pieczonego Ziemniaka 

Dnia 18.09.2018 r. odbyło się w naszym Ośrodku Święto Pieczonego Ziemniaka połączone z Konkursem na Największego Ziemniaka, grillem oraz grami i zabawami, w których główną rolę odegrały kartofle. Wychowankowie wraz z Pracownikami NORW Caritas spędzili wspólnie niezwykle przyjemne popołudnie łącząc naukę z zabawą na świeżym powietrzu.

 

 

 

 

Spotkanie z Prezydentem Andrzejem Dudą

 Dnia 11 września  mieliśmy przyjemność uczestniczyć w spotkaniu  z Prezydentem Rzeczypospolitej Polskiej Andrzejem Dudą w Leżajsku na placu przed Muzeum Ziemi Leżajskiej.

 

 

Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2018/2019

3 września bieżącego roku uroczyście rozpoczęliśmy rok szkolny 2018/2019. W naszym gronie powitaliśmy nowych wychowanków i ich rodziców.

Wszyscy zostali obdarowani nowymi plecakami z Akcji Tornister Pełen Uśmiechów. Naszym Wychowankom życzymy pomyślności i wytrwałości w zdobywaniu nowych umiejętności,  wspaniałych przyjaźni i uśmiechu na co dzień w kolejnym roku szkolnym!

 

 

Podkategorie

Joomla templates by a4joomla