Patrzcie, patrzcie, co za dziwy! Jakieś wróżki się zjawiły. W wielkiej kuli już od rana, wosk się leje, proszę pana!”— tymi słowy rozpoczęła się tegoroczna andrzejkowa zabawa w NORW Caritas w Wysokiej. 27 listopada, w mroźny czwartek, zaraz po śniadaniu dzieci i pracownicy Ośrodka w wielkim podekscytowaniu zakładali wcześniej przygotowane stroje. Korytarzem przemykały czarodziejki, cyganka, policjantka, lekarz, a nawet królewna. Rytmiczna muzyka zapowiadała dobrą zabawę. W tym roku wosk przelewały wróżki, tj. Anna Studzińska, Magdalena Piwnicka, Patrycja Bilińska oraz cyganka Danuta Smolińska.

W magiczny nastrój wprowadziły słowami:„Andrzejkowy wosk przelejemy przez klucz. Jak się wróży — ucz się, ucz! Wszystkim Wam coś wywróżymy. Będzie ubaw, huk i rymy”. „Bo jak nie my to kto?” — zaśpiewała czarodziejka Ewa Pierzga. Po tym występie odczytano rymowane wróżby, by następnie — zgodnie z andrzejkową tradycją — przelać wosk przez klucz. Zabawę umiliły zagadki, piosenki z pokazywaniem i tańce w stylu wszystkie-ruchy-dozwolone.

Jak nam minęły Andrzejki 2014? Andżelika twierdzi, że było super. Chyba się z nią zgodzę:) W załączeniu fotorelacja — niech żałują ci, których nie było!