Nagroda dla naszego wychowanka Jakuba !!!

   Dnia 16 stycznia 2024 roku w Środowiskowym Domu Samopomocy w Łańcucie miała miejsce uroczystość wręczenia nagród w konkursie na „Najpiękniejszą Kartkę Świąteczną Boże Narodzenie 2023”.  Konkurs ten już od wielu lat organizowany jest przez Starostwo Powiatowe w Łańcucie oraz Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Łańcucie. Spotkanie rozpoczęło się złożeniem życzeń noworocznych oraz wspólnym kolędowaniem przygotowanym przez Środowiskowy Dom Samopomocy w Łańcucie.

  Następnie Pan Adam Krzysztoń, Starosta Powiatu Łańcuckiego, Pani Barbara Pilawa-Krauz, Wicestarosta Powiatu Łańcuckiego i Pani Joanna Dubiel-Sowa, Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Łańcucie wręczyli dyplomy i nagrody wszystkim laureatom. Miło nam poinformować, że tegoroczną edycję konkursu wygrał wychowanek naszego Ośrodka, Jakub Kuźniar.

   Serdecznie gratulujemy!!! Gratulujemy również pani Kamili, wychowawczyni, za pomysł i pomoc w wykonaniu kartki wspólnie z Kubą.

   Kolejnym punktem wydarzenia była prezentacja filmu pt.: „Wacek Kozak w sandałach”. Film został przygotowany przez pracowników i uczestników ŚDS w Łańcucie i zdobył 3 miejsce w konkursie filmowym środowiskowych domów samopomocy województwa podkarpackiego. Na wszystkich zebranych gości czekał smaczny poczęstunek. Spotkanie zakończyła druga część wspólnego kolędowania.