Od 14.02. do 18.02. w pierwszym tygodniu ferii zimowych nasi wychowankowie uczestniczyli w zimowej półkolonii organizowanej po raz pierwszy przez NORW Caritas w Wysokiej. Jednak wszystko, co dobre, szybko mija – zimowa półkolonia dobiegła końca. W naszych sercach pozostaną ciepłe wspomnienia wspólnie spędzonego czasu, a uśmiechy bardzo długo nie zejdą z naszych twarzy. Cieszymy się, że miło i bezpiecznie spędziliśmy ten czas, podczas którego nie zabrakło gier, zabaw, tańców, spacerów, mnóstwo wspólnie spędzonego czasu, a także pysznego jedzenia, przygotowanego własnoręcznie.

Rozpoczęliśmy z przytupem, bo w samo Święto Miłości! W tym dniu pamiętając o tych, którzy są bliscy naszym sercom, wykonaliśmy dla nich drobne upominki.

Perspektywa balu karnawałowego sprawiła, że ze zdwojoną siłą przystąpiliśmy do pracy nad wystrojem naszych sal, a także nas samych. Kolorowe balony, barwne serpentyny i tajemnicze maski… Przygotowania były niemal zakończone, jednak…

Środa przywitała nas rozchodzącym się po całym Ośrodku smakowitym zapachem! Wszyscy ochoczo przystąpili do prac kulinarnych, aby na czwartkowym balu nie zabrakło sił
i energii do wspólnych tańców.

,,W karnawale, w karnawale

Dookoła wielkie bale,

Gdy orkiestra pięknie gra,

Dobry humor każdy ma!”

Ostatni dzień naszej półkolonii spędziliśmy na ,,słodkim lenistwie”, ciesząc się swoim towarzystwem i wspólnie oglądając ciekawy film.

Nasza półkolonia dobiegła końca, a my rozpoczynamy tygodniowy czas wolny. Wszystkim życzymy bezpiecznego i udanego wypoczynku!