10.03.2023r.

Panie Jezu Chryste, pragnę iść za Tobą dźwigającym krzyż, wiedziony miłością i wdzięcznością, za Twoją miłość, która objawiła się w tych godzinach męki. Umocnij moje przeświadczenie, że każde cierpienie ma sens, gdy z miłością ofiarowujemy je Ojcu niebieskiemu za siebie i za bliźnich”

W. Hanas, Z. Sobolewski „Umocnij mnie, Panie”  

 

W piątek, 10 marca 2023 roku kolejny już raz przeżywaliśmy nabożeństwo Drogi Krzyżowej, której przewodniczył ksiądz Damian. We wspólnej modlitwie wzięli udział wychowankowie Ośrodka wraz z rodzicami i opiekunami a także dzieci z Publicznego Przedszkola w Wysokiej i Terapeutycznego Punktu Przedszkolnego  „PLASTER MIODU” w Wysokiej wraz z wychowawcami i opiekunami oraz Seniorzy z Domu Dziennego Pobytu Caritas w Łańcucie.

Dziękujemy wszystkim za wspólną modlitwę.

 3.03.2023r.

„Któryś za nas cierpiał rany…”

Okres Wielkiego Postu, który przeżywamy w Kościele, jest czasem wpatrywania się w nieskończoną miłość Boga do każdego człowieka. Pełnia tej miłości dokonała się na drzewie krzyża, kiedy Pan Jezus oddał życie za wszystkich ludzi.

W piątkowy poranek, wychowankowie Niepublicznego Ośrodka Rewalidacyjno-Wychowawczego Caritas w Wysokiej wraz z rodzicami oraz pracownikami, zgromadzili się na modlitewnym spotkaniu w tutejszym kościele parafialnym. Wspólne nabożeństwo Drogi Krzyżowej dało nam możliwość zjednoczenia się z bólem Naszego Zbawiciela, Jego miłością, ale  również dało nadzieję i wiarę, że Pan Bóg przez cierpienie zbawił świat.  

Dziękujemy wszystkim obecnym za wspólną modlitwę.