Zapraszamy serdecznie dzieci i młodzież wraz z rodzicami i opiekunami do wzięcia udziału w wiosennym konkursie, który organizowany jest przez Niepubliczny Ośrodek Rewalidacyjno-Wychowawczy Caritas w Wysokiej.

18 maja 2020 roku będziemy obchodzić ważną uroczystość. W tym dniu świętujemy 100 rocznicę urodzin Papieża Polaka – świętego Jana Pawła II.

Ten wielki Polak, który urodził się w Wadowicach przez całe swoje życie był blisko drugiego człowieka. Blisko tych, którzy są nadzieją świata – dzieci i młodzieży.


Konkurs jest zorganizowany, by rozbudzić wyobraźnię i pobudzić inwencję twórczą, by sprawić wiele radości płynącej z wykonywania pracy wspólnie – dzieci, młodzieży i rodziców/opiekunów, by przybliżyć postać świętego Jana Pawła II Przyjaciela Dzieci i Młodzieży.

Ogólne informacje:

  • Konkurs skierowany jest do wychowanków NORW Caritas oraz dzieci, które uczestniczą w zajęciach Wczesnego Wspomagania Rozwoju wraz z Rodzicami (dziecko przygotowuje jedną pracę z udziałem rodzica).

  • Temat:  Święty Jan Paweł II Przyjaciel Dzieci i Młodzieży

  • Sposób i technika wykonania dowolna

  • Konkurs odbędzie się w 3 grupach:

– wychowankowie z grup edukacyjno-wychowawczych

– wychowankowie z grup rewalidacyjno-wychowawczych

– dzieci uczestniczące w zajęciach Wczesnego Wspomagania Rozwoju

Kryterium oceny:

Oceny prac dokona powołane spośród pracowników pedagogicznych NORW Caritas jury.

Prace oceniane będą pod względem:

– oryginalności i pomysłowości

– wkładu pracy własnej i estetyki

– zgodności z tematem

– możliwości wykonawczych dziecka

Termin:

Konkurs trwa od 20.04.2020 roku do 4.05.2020 roku.

Biorąc pod uwagę obecną sytuację prosimy o przesłanie DWÓCH ZDJĘĆ PRACY (na jednym sama praca z widocznym imieniem i nazwiskiem oraz krótkim opisem sposobu wykonania pracy (tutaj prosimy o pomoc rodziców), a na drugim dziecko ze swoją pracą).

Zdjęcia prosimy przesłać na adres: annaruszelkwasny@osrodekwysoka.pl  lub na Messengera (po umówieniu się telefonicznym).

Wszystkie informacje można uzyskać pod adresem mailowym: annaruszelkwasny@osrodekwysoka.pl lub pod numerem telefonu 721334849

Wyniki zostaną ogłoszone drogą mailową oraz opublikowane na naszej stronie internetowej 15.05.2020 roku.

Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy dyplom, a po powrocie do Ośrodka odbędzie się oficjalne wręczenie dyplomów i nagród.

☺ ZACHĘCAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU W KONKURSIE ☺

„Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie się urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta…”
– Jan Paweł II