Święta Bożego Narodzenia to nie tylko czas spędzany z rodziną, przy pięknej choince i dźwiękach kolęd, lecz także czas pamięci o tych, którzy są bliscy naszym sercom. Z myślą o nich, wysyłamy życzenia. Zwłaszcza w obecnym czasie, tak ważne jest, aby nie zapomnieć o naszych bliskich, którzy nie mogą z nami teraz być.
Chcąc kontynuować piękną tradycję przesyłania życzeń Bożonarodzeniowych, nasi Wychowankowie wraz z rodzicami i opiekunami przygotowali własne wzory kartek świątecznych, biorąc tym samym udział w konkursie pt. ,,Świąteczna kartka”.
Na konkurs wpłynęły 23 prace wykonane rożnymi technikami, a każda z nich w pełni oddawała ten wyjątkowy klimat Świąt Bożego Narodzenia.
Komisja konkursowa miała wiele trudności z wyborem zwycięzców. Po wnikliwej analizie, komisja orzekła jednogłośnie, iż wszyscy autorzy nadesłanych prac są zwycięzcami, jednak trzeba było podjąć ostateczny werdykt.
Decyzją jury wszystkie prace zostały wyróżnione, a trzy z nich w sposób szczególny:

1. Miejsce: Radosław

2. Miejsce: Karol

3. Miejsce: Krystian


Dziękujemy wszystkim tym, którzy wzięli udział w konkursie. Dla wszystkich autorów prac przygotowane są pamiątkowe dyplomy oraz nagrody, których wręczenie odbędzie się po powrocie do zajęć w Ośrodku.